O NAS


Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów oraz wszelkiego rodzaju terenów zieleni.

PLANETA ZIELENI została utworzona w 2006 roku. Jej założycielem jest absolwent WSEiZ w Warszawie, architekt krajobrazu inż. Rafał Czerniec. Dziś PLANETĘ ZIELENI tworzy zgrany zespół młodych ludzi o wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zadań. Predyspozycje i umiejętności każdego z członków załogi pozwalają tworzyć dzieła dalece wybiegające ponad przeciętność.

W okresie swego istnienia PLANETA ZIELENI zaprojektowała i wykonała kilkadziesiąt założeń ogrodowych w województwie łódzkim i mazowieckim. Spod naszej reki wyszły już ogrody wszelkiego typu: od klasycznych po nowoczesne, z wodą i szumiącymi kaskadami oraz oazy ciszy i spokoju, ogrody w mieście i ogrody na wsi, zarówno duże ogrody jak i całkiem niewielkie enklawy zieleni. Wykonaliśmy ogrody dla tych, którzy rozkoszują się pracą w ogrodzie a także dla tych, którzy nie mają czasu na zajmowanie się roślinami. Słowem – jesteśmy w stanie stworzyć wszystko, czego tylko zapragną sobie w ogrodzie nasi Klienci.

Nasze dotychczasowe doświadczenie i umiejętności w połączeniu z fantazją, polotem, pasją tworzenia i pełnym oddaniem pozwalają kreować przestrzeń w sposób nawet przerastający oczekiwania naszych Klientów.

To jednak nie wszystko. Cały czas pogłębiamy naszą wiedzę, by jeszcze lepiej spełniać misję, którą sobie wyznaczyliśmy. Korzystamy ze szkoleń, uczestniczymy w konferencjach, kursach, wymieniamy spostrzeżenia i uwagi z wieloma architektami krajobrazu tak z Polski, jak i z zagranicy. Słuchamy dobrych rad autorytetów z dziedziny ogrodnictwa i szkółkarstwa, korzystamy z fachowych podpowiedzi i porad ekspertów budownictwa, brukarstwa i innych branż powiązanych z architekturą krajobrazu.

PLANETA ZIELENI - to nowe spojrzenie na ogród

  • to niebanalne pomysły i nowatorskie rozwiązania,
  • to współpraca z najlepszymi,
  • to zespół ludzi z charakterem,
  • a przede wszystkim to nasza wielka miłość do przyrody….
Dlaczego warto powierzyć nam wykonanie ogrodu? Wystarczy zasięgnąć opinii osób, które nam zaufały…

Dlatego drodzy Państwo jeśli chcecie mieć ogród niebanalny, ogród w którym będziecie mogli w pełni się zrelaksować, odpocząć po pracy czy po prostu miło spędzić czas, ogród - którego pozazdroszczą Wam sąsiedzi, nie czekajcie dłużej, skontaktujcie się z nami, a my przeistoczymy Wasze marzenia w rzeczywistość.